fbpx
  • Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів

Img

Теплові насоси являють собою ефективне рішення для забезпечення об’єкта опаленням. Головне правильно підібрати обладнання і встановити його. Для цього варто заручитися підтримкою досвідчених професіоналів, що мають знання і можливості.

Кваліфікований монтаж теплового насоса в Києві

У столиці популярність опалювального обладнання такого типу активно зростає. Установка забезпечує значну економію на опаленні. До інших переваг вибору відноситься:

– Високий рівень надійності та безпеки.

– Комфортність використання.

– Можливість обігріти будинок взимку та охолодити влітку при мінімальних витратах.

Можна зробити себе незалежним від тарифів на газ та інші джерела енергії. Важливо замовити монтаж теплового насоса під ключ у справжніх професіоналів, тому що це складний процес, який має масу нюансів. Якщо провести порівняння з іншими системами, тут потрібно докласти більше зусиль до проектування і монтажу. Важливо дотримуватися беззаперечно всі норми та вимоги.

Доступна вартість установки теплового насоса під ключ — це реальність

Наша компанія пропонує всім клієнтам чесні умови. Адекватна вартість настановних робіт приємно доповнює список з інших плюсів. Попередньо можна дізнатися, скільки коштує установка теплового насоса, щоб не виникало ніяких сюрпризів. Ми гарантуємо, що ціна буде найчеснішою на відповідному ринку.

Принцип роботи та основні види теплових насосів

Насос відбирає у навколишнього середовища теплову енергію, яка трансформується в енергію для опалення об’єкта. Електрика витрачається тільки на забезпечення роботи насоса, автоматики, компресора. Працює обладнання, як холодильник, але в протилежну сторону. На монтаж теплового насоса ціна залежить від виду і складності. Серед основних різновидів можна відзначити:

– Геотермальний, який використовує тепло підземних вод, грунту. Це саме затребуване рішення на сучасному ринку завдяки максимальному коефіцієнту продуктивності.

– Повітряний використовує тепло з повітря, передаючи його опалювальної системи. На ефективність роботи впливає температура зовні.

Процес монтажу повітря / вода

Потрібно вибрати оптимальне місце для установки. Вона може здійснюватися на ділянці або на даху. Для даху споруджується спеціальний каркас під розмір насоса, закріплюється на підставі. За допомогою болтів прикручується зовнішній блок. При монтажі на ділянці під колектор готується каркас, для його заснування створюється фундамент. У підготовлені ями встановлюються каркасні ніжки, які заливають розчином цементу.

Разом із зовнішнім блоком встановлюється внутрішній. Він пов’язує труби та всі інші компоненти для повноцінної подачі тепла. Внутрішній блок встановлюються в спеціальному приміщенні, наприклад, підсобній кімнаті.

Тепловий насос монтаж і вартість якого можуть бути доступними для більшості, стає все більш поширеним рішенням. Наша компанія готова надати всім клієнтам професійні послуги, в якості яких не доводиться сумніватися. Звернутися до нас можна з наступних причин:

– Допомога у виборі оптимальної системи під конкретні потреби.

– Роботи виконують лише компетентні фахівці, які мають високу кваліфікацію.

– Швидкість установки висока без втрати якості.

Кваліфікована установка теплового насоса ціна якої у нас приємно дивує кожного клієнта, стає гарантією ефективної експлуатації в майбутньому. На виконані роботи надається офіційна гарантія якості, що є додатковою перевагою для клієнтів.