• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна About Us

ПРО НАС

команда ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"

Наше підприємство ТОВ "Теплові насоси" було засноване в 2008 році але історія розпочалась задовго до цього...

ПРО ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"

Ми знайомі з тепловими насосами з 2000 року. Засновник ТОВ «Теплові насоси», Остап Кучерук, у 2000 ... 2004 роках працював на посаді завідувача Сектору екології та енергозбереження Міністерства палива та енергетики України. Вся інформація про перспективні способи отримання теплової та електричної енергії проходила через цей Сектор Мінпаливенерго. В тому числі, звичайно, і про теплові насоси.

З 2004 року ми займаємося енергозбереженням і енергоаудитом, вчимося монтажу теплових насосів за кордоном, співпрацюємо з профільними інститутами. В результаті ретельного вивчення світового ринку виробників теплових насосів - ми зупинилися на теплових насосах виробництва NIBE (головний завод і офіс в Швеції), - найбільшому виробнику теплових насосів в Європі.

Один з перших теплових насосів, змонтованих в Україні - тепловий насос виробництва NIBE (Швеція) був встановлений нами в 2006 році, спільно з харківським підприємством «Інсолар».

Багаторічна робота високо оцінена шведськими фахівцями.

На сьогодні успішно встановлено безліч теплових насосів в різних куточках України - від Донецька до Львова, від Севастополя до Чернігова.

Створено дочірнє підприємство ТОВ "ГЕОЕТРМ.ПРО", що займається виробництвом спеціальних комплектуючих до теплових насосів (кінцевики для зондів та розподільчі колектори). Продукція користується попитом у багатьох профільних організаціях не залежно від бренду обладнання яким вони займаються. Віднедавна відкрита нова виробнича лінія і налагоджений експорт продукції в країни Європи.

Наші замовники, відкриваючи нові філії в інших містах, зводячи будинки або офіси, знову звертаються з пропозицією встановити теплові насоси в їх нових будівлях.

Зараз підприємство «Теплові насоси» ТОВ об'єднує висококваліфікованих фахівців, користується довірою і підтримкою як українських, так і іноземних партнерів, є офіційним дилером NIBE в Україні.

Наша команда

Наш досвід працює на Вас

Наші переваги:

Наша організація виконує монтаж теплових насосів "під ключ". Ми маємо власних сертифікованих проектантів та монтажників-сантехніків які в змозі виконати роботи будь-якої складності. Нашим клієнтам надається послуга сервісу та пост гарантійного обслуговування.

Безкоштовні розрахунки
Обґрунтована ціна на послуги
Власні кваліфіковані спеціалісти, та інженери
image/svg+xml
Сертифікована діяльність
image/svg+xml
Власний сервіс

Теплові насоси для систем опалення і охолодження

Наше завдання - забезпечити комфортний мікроклімат в приміщенні. Наш досвід використання різних варіантів системи опалення і охолодження дозволяє задовольнити будь-які потреби по забезпеченню тепла взимку і холоду влітку. Серцем кожної, встановленої нами системи, є тепловий насос.

В результаті Ви отримуєте:

Виконавча документація

Проект системи опалення з внесенням усіх можливих коригувань. Всі схеми і креслення. Фото фіксація всіх прихованих робіт. Індивідуальні інструкції написані окремо під кожен об'єкт де доступно розписано як користуватись системою.

Монтаж теплового насосу і системи опалення

Якісний монтаж системи, що має естетичний вигляд. Гарантію на роботи і матеріали. Підписи на всіх важливих елементах системи з вказівками коли їх використовувати. Нумерація підписів співпадає з нумерацію вказаною в проекті.

Сервіс систем

Ви отримуєте сервіс змонтованої нами системи. Чистка фільтрів, перевірка контрольно-вимірювальних приладів, аналіз роботи теплового насосу, моніторинг системи віддалено. Також наші фахівці завжди допоможуть вам віддалено виконати зміну налаштувань теплового насосу.

Пивовар Андрій

Вибір теплового насосу

При виборі виробника теплового насосу завжди варто звертати увагу на відповідність даних чинним європейським нормам.

Чому варто обрати тепловий насос NIBE?

  • Найкраща автоматика
  • Перевірені показники ефективності
  • Привабливий дизайн
  • Висока якість комплектуючих
  • Офіційна гарантія в Україні
  • Унікальність в багатьох технічних рішеннях
  • Найбільший виробник теплових насосів в ЄВРОПІ
nibe_plant
Монтаж теплового насосу повітря/вода

Потрібна консультація
по системі з тепловим насосом ?

Наші менеджери завжди раді Вам допомогти