• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
 • Понеділок-П'ятниця
  9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Contact

Контакти

ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"

Адреса:

03068 Київ, Столичне шосе 100, БЦ "Форум Термінал". оф. 1-304

Телефон:

(044) 495 55 69

Розклад

9:00 - 18:00, Пн-Пт

Контакти

Зворотній Зв'язок

У Вас є питання? Напишіть нам прямо зараз →

Ми в соціальних мережах:

  ТОВ “ТЕПЛОВІ НАСОСИ” – офіційний дилер NIBE
  команда ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"

  ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ" -

  У Вас є потреба в опаленні, охолодженні або гарячому водопостачанню тепловим насосом ? Зараз Ви обираєте обладнання і монтажну організацію яка виконає якісний монтаж та зможе забезпечити обслуговування теплового насосу ?

  В такому випадку Ви на правильному шляху, адже ТОВ “ТЕПЛОВІ НАСОСИ” – вузькоспеціалізоване підприємство яке займається тепловими насосами з 2008 року.

  Ми реалізували велику кількість об’єктів різних конфігурацій і з різними потребами. В якості підтвердження наших вмінь, ми регулярно отримуємо запити від старих замовників на встановлення теплового насосу на іншому об’єкті.

  Теплові насоси, які ми встановлюємо, можуть працювати на обігрів, охолодження, гаряче водопостачання, нагрів басейну. В нашому портфоліо маємо також об’єкти промисловості, де є потреба в нагріві і охолоджені для виробничих потреб.

  Надішліть нам запит на опрацювання і отримайте безкоштовний прорахунок вартості і терміну окупності обладнання. Нашим замовникам ми надаємо проект, виконавчу документацію та фото прихованих робіт. При бажанні можете отримати 3d візуалізацію теплопункту.

  ліцензія ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"