• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close

Відповіді експертів

Часто Задавані Питання

Перелік самих частовживаних питань які нам задають наші потенційні клієнти

  • Теплові насоси
  • Системи опалення

Який термін окупності теплового насосу ?

Наш досвід дає нам чітко знати, що не існує якогось середнього терміну окупності, адже він залежить від багатьох факторів (який тип теплового насосу обираємо, з чим порівнюємо, які тарифи і тд). В деяких випадках цей термін може перевищувати термін служби теплового насосу а в деяких система може повністю окупитись в день встановлення. Наші спеціалісти безкоштовно підберуть Вам обладнання, виконають розрахунок затрат енергії і повідомлять Вам термін окупності пропонованої системи.

З якими брендами ви працюєте ?

Ми повністю компетентні спеціалісти і вміємо якісно встановлювати будь-яке кліматичне обладнання будь-якого бренду. Але ми взяли на озброєння дуже прості принципи - працювати виключно з найкращим обладнанням по співвідношенні ціна/якість. Серед теплових насосів це шведський виробник NIBE.

Мене цікавить встановлення не лише теплового насосу, чи можу я отримати кліматичну систему

Це найкращий варіант співпраці. Адже коли джерело тепла (тепловий насос) і систему розподілу тепла (радіатори/конвектори/теплі підлоги) проектує і монтує одна організація, відповідальність за комфортний мікроклімат в приміщеннях лежить на ній. При проектуванні системи розподілу тепла, враховуються всі особливості роботи з тепловими насосами (а їх чимало).

Чи можна залишити стару систему опалення і використовувати її для роботи з тепловим насосом ?

В 90% випадків тепловий насос підключається до вже існуючих труб системи опалення і подає теплоносій в існуючі радіатори, теплі підлоги, тощо. Старий котел можна використовувати як резервне джерело тепла або як допоміжне джерело тепла. Автоматика теплового насосу сама зможе вмикати старий котел при необхідності.

Як швидко можна заморозити грунт геотермальним тепловим насосом?

Це можливо лише якщо зробити дуже грубі помилки при монтажі грунтового контура. Наприклад змонтувати геополе в декілька разів менше ніж необхідно за розрахунками.

Що буде з тепловим насосом повітря/води при температурі -25 або -30?

Він автоматично вимкнеться, і коли температура стане теплішою ніж -25 продовжить свою роботу. В цей час автоматика увімкне будь-яке резервне джерело тепла.

Чи потрібно обслуговувати тепловий насос ?

В самому тепловому насосі не передбачено ніякого обслуговування або регламентованої заміни його елементів. Всі маніпуляції по сервісу проводяться з системою за межами теплового насосу. Це чистка фільтрів, перевірка тиску, клем і тд. Такі процедури повинні виконуватись в будь-якій системі, в тому числі при опаленні з газовим котлом.

Чи може тепловий насос охолоджувати будинок системою опалення?

Зазвичай тепловий насос технічно може подати холодний носій в систему опалення. З радіаторами це на дасть взагалі ніякого ефекту. З теплими підлогами можна отримати часткове охолодження будинку але далеко не всім до вподоби ходити по холодній підлозі. Унікальним рішенням може бути тепло/холодна стіна адже ця система майже однаково ефективна і на опалення і на охолодження.

Чи можна влітку одночасно отримати охолодження і нагрів води і/або басейну тепловими насосами?

В залежності від типу та моделі теплового насосу можуть бути різні нюанси в алгоритмах роботи, але в цілому це можливо.

Чи можна відбирати тепло від септика/вигрібної ями розташованої в мене на подвір'ї?

Можна, але не довго. За дуже короткий час септик або яма буде заморожена, адже в приватних системах каналізації недостатні витрати відходів. Це можливо реалізувати лише на великих міських централізованих системах каналізації.

Чи можна встановити повітряний тепловий насос в теплому підвалі для підвищення його ефективності ?

Підвал дуже швидко перетвориться в морозильник. Там може бути навіть холодніше ніж на вулиці, адже "тепло" з вулиці скоріше за все не буде встигати нагрівати підвал при працюючому тепловому насосі. Відбір тепла з приміщень можливий лише з вентиляційними тепловими насосами які мають певні конструктивні особливості.

Для чого встановлювати тепловий насос який споживає електроенергію якщо можна встановити водогрійні сонячні колектори або фотоелектричні панелі ?

Такі системи напряму залежні від сонця. Коли на вулиці похмуро - вони майже не працюють. Ми займаємось геліосистемами але в якості комбінування з іншими системами.

Яка система опалення краще підходить для роботи з тепловим насосом?

Оскільки тепловий насос низькотемпературне джерело тепла, він краще і ефективніше працює з низькотемпературними системами опалення. Це системи опалення поверхнями до яких відносяться теплі підлоги і теплі стіни. Окрім вищою ефективності ці системи мають ще й перевагу в вигляді більшого комфорту для мешканців, в порівнянні з іншими системами.

Бажаєте отримати
комфортний мікроклімат ?

Теплові насоси гріють і охолоджують оселю максимально комфортно і енергоефективно.

Запит на розрахунок

У Вас є питання ?

Задайте Ваші питання і наші фахівці обов'язково нададуть відповідь!

    Теплові насоси