• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж вентиляційного (рекуператорного) теплового насосу

Монтаж вентиляційного (рекуператорного) теплового насосу

Монтаж вентиляційного (рекуператорного) теплового насосу одне з самих популярних рішень в Швеції сьогодні.

Цей тип теплового насосу відбирає тепло від вентиляційної системи тому першою умовою для монтажу вентиляційного теплового насосу є наявність загальної системи вентиляції. В зв’язку з обмеженою кількістю витяжного повітря обмежена і максимальна теплова потужність вентиляційного теплового насосу. Це звужує діапазон його використання до будинків не більше ніж близько 250 м кв.

Втім якщо Ваш будинок відповідає цим двом критеріям, це можу бути максимально ефективним і навіть ексклюзивним рішенням.

Вентилятори вбудовані в вентиляційний тепловий насос фактично роблять тепловий насос ще й вентиляційною установкою і реалізовують циркуляцію повітря в системі вентиляції.

Деякі моделі можуть працювати також від зовнішнього повітря, що збільшує універсальність системи. Коли система вентиляції вимкнена, або працює з недостатньою витратою повітря, система автоматично активує забір повітря з вулиці.

Відмінністю від звичайних рекуператорів є тим що вентиляційні теплові насоси підігрівають не припливне повітря а підігрівають теплоносій. Він може бути використаний як для нагріву системи опалення, так і нагріву гарячої води для потреб ГВП.

Окрім максимальної універсальності системи, до переваг також можна віднеси і те, що в системі з вентиляційним тепловим насосом відсутній зовнішній блок.

Це може бути актуально у випадках, коли місце для його встановлення на вулиці відсутнє або не бажане.

В будинках з СІП або подібних панелей, вентиляція є обов’язковою. Саме тому монтаж вентиляційного теплового насосу є найпопулярнішим рішенням в багатьох європейських країнах. Це пов’язано з тим що там дуже поширені будиночки 100-120 м кв. виконані з СІП панелей.

В Україні системи вентиляції зустрічаються далеко не на кожному об’єкті, тому рекуператорні теплові насоси в нас менш поширені, але якщо ваш будинок побудований з СІП панелей і має площу до 200-250 м кв, це ідеальне рішення для забезпечення здорового і комфортного мікроклімату в Вашій оселі.