• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж фанкойлів

Монтаж фанкойлів

Коли доцільно виконувати монтаж фанкойлів ?

Як відомо більшість теплових насосів мають функцію охолодження, тобто генерацію холоду. Теплові насоси повітря/вода і грунт/вода працюють з таким носієм як вода, тобто в режимі охолодження вони охолоджують воду. Наше завдання – використати охолоджену воду для того щоб охолодити приміщення. Стандартні опалювальні прилади не підходять для цього з двох причин. По перше конструктивно, вони не зможуть передати необхідну кількість холоду, адже більшість з них (принаймні радіатори) не мають вентиляторів. По друге, вони не обладнані системою відведення конденсату, який буде утворюватись в процесі охолодження.

Можна розглянути систему холодних стін для ефективного охолодження, але в деяких випадках ця система не може задовольнити потреби з кондиціонування. Наприклад, коли на об’єкті присутні великі вікна, що збільшує теплонадходження, і невелика площа стін придатних для монтажу системи холодна стіна.

Для охолодження в таких умовах, варто виконати монтаж фанкойлів. В них передбачений збір конденсату для його подальшого видалення. Вони мають вентилятори для збільшення інтенсивності холодопередачі і збільшення зони обслуговування. Більшість з фанкойлім можуть працювати і в режимі опалення.

Є три найпоширеніші типи фанкойлів, які встановлюють разом з тепловим насосом:

  1. Настінні
  2. Підлогово-настінні.
  3. Канальні.

Настінні мають такий самий вигляд як внутрішні блоки звичайних кондиціонерів. Відрізняються лише тим, що в них в якості носія заходить вода а не фреон.

Підлогово-настінні фанкойли принципово не відрізняються від настінних, за виключенням того, що встановлюються в нижній частині приміщення.

Канальні фанкойли встановлюються на горищі або в підвісній стелі. Тепло і холод від них, відводиться повітроводами в приміщення.

Переваги монтажу фанкойлів:

  1. Швидкий прогрів/охолодження приміщення
  2. Можуть бути достатньо потужними і задовольнити практично будь-які потреби з опалення і охолодження.
  3. Канальні системи можуть бути сховані і не псувати естетичний вигляд приміщень

Недоліки монтажу фанкойлів:

  1. Шум.
  2. Нерівномірний розподіл тепла по приміщенню
  3. Осушення приміщень в режимі опалення
  4. Дискомфортний режим опалення.