• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж холодних стін

Монтаж холодних стін

За допомогою холодних стін можна забезпечити ефективне охолодження. Вони доповнюють традиційні види охолодження, гарантують створення комфортних умов.

Це сучасний варіант поверхневого охолодження, яке може бути основним або додатковим.

У багатьох випадках холодні стіни можуть бути єдиною системою охолодження на об’єкті.

Охолодження тепловим насосом

Тепловий насос може стати ідеальним рішенням для охолодження будинку. Для сучасного будинку тепловий насос з системою фанкойлів вважається ідеальним рішенням, тому що забезпечує комфорт в будь-який час року. Взимку він нагріває приміщення, а влітку дозволяє знизити температуру до комфортних показників. Для цього використовується енергія грунта, води або навколишнього повітря. Енергія виходить екологічно чистою. Є дві основні схеми роботи:

– Пасивне охолодження будинку, що передбачає перенесення зайвого тепла з будинку в грунтовий колектор. Компресор насоса не працює в цьому випадку. Потужність обмежена розмірами грунтового контуру. Геотермальний тепловий насос, працюючи на охолодження в пасивному режимі, практично не споживає електричної енергії. Адже в такому режимі працює невеличкий малопотужний циркуляційний насос.

– Активне охолодження, при якому знижується температура носія завдяки роботі компресора. Тут потужність обмежена потужністю компресора. У першій схемі можуть використовуватися водяні або грунтові насоси. У другій застосовуються всі типи насосів, які працюють за рахунок енергії Землі, повітря або води.

Чому тепловий насос для охолодження-відмінне рішення?

Сучасний тепловий насос для охолодження-це ефективне рішення, яке має масу позитивних сторін. У порівнянні з традиційними кондиціонерами і радіаторами вони мають чимало плюсів, серед яких:

– Універсальність використання обладнання.

– Високі показники економічності завдяки застосуванню альтернативних джерел енергії.

– Висока продуктивність в режимі охолодження.

– Циркуляція повітря всередині приміщення відбувається максимально ефективно, немає застійних зон. Повітря направляється в потрібні зони.

– За допомогою спеціальних жалюзі можна регулювати розподіл тепла і холоду.

– Гнучка реакція на потреби користувача без зайвої витрати електричної енергії.

– Унікальні рішення в плані дизайнерського виконання, що дозволяє вписати обладнання практично в будь-який інтер’єр. Компактність.

– Простота обслуговування.

– Надійність установки.

Сучасні системи додатково можуть оснащуватися повітряними фільтрами, що позначається на безпеці і якості. Управління відрізняється простотою, може здійснюватися через Інтернет або дистанційний пульт.

Система охолодження для будинку

Щоб зробити будинок більш енергоефективним і заощадити на охолодженні, доцільно встановити тепловий насос. Це сучасне енергоефективне рішення, яке відрізняється високим рівнем продуктивності, працює тихо. Відбувається додаткове очищення повітря.

Правильно підібраний і встановлений тепловий насос для охолодження будинку є ідеальним рішенням з багатьох причин. Економічність функціонування і висока швидкість професійної установки – важливі переваги. Під конкретні потреби можна підібрати оптимальне обладнання. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть зробити це всім клієнтам без винятку.

Монтаж холодних стін – універсальне рішенням при необхідності охолоджувати приміщення.

Охолодження радіаторами практично неможливе в зв’язку з малими площами (малими розмірами) теплопередачі. Для збільшення потужності холодопередачі можна зменшувати температуру носія, але це приведе до утворенню конденсату. Його відведення з радіаторів, певна річ не передбачена. В теорії можна охолоджувати приміщення теплими підлогами, але на практиці більшість домовласників не отримують комфорту від такого типу охолодження адже відчувають дискомфорт від перебування на холодній підлозі, навіть влітку. Система теплих/холодних стін не має цих недоліків. Охолоджена стіна не створює дискомфорту на відміну від теплих підлог. Великої площі теплообміну зазвичай достатньо для охолодження приміщення. Також варто відмітити відсутність шуму, що робить таку систему охолодження більш комфортної ніж охолодження кондиціонерами.