• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж теплих стін

Монтаж теплих стін

можтаж водяних теплих стін

Приватні будинки все частіше стали оснащуватися тепловими насосами. Вони дозволяють забезпечити стабільність опалення та економічність. Газове опалення щороку стає все більш дорогим. Опалювати іншими видами палива не завжди просто, і навіть втомлює. Тепловий насос – це відмінне альтернативне рішення, що має велику кількість переваг. Монтаж теплих стін, довірений професіоналам, дозволяє розраховувати на безліч плюсів в експлуатації.

Монтаж водяних теплих стін для опалення та кондиціонуванняМонтаж водяних теплих стін для опалення та кондиціонування

Тепловий насос для опалення будинку ціна

Вартість обладнання залежить від потужності, виду, розмірів та інших характеристик. На сучасному ринку під конкретні потреби завжди можна знайти оптимальне за всіма параметрами рішення. Актуальність установки такої системи змушує багатьох всерйоз задуматися. У порівнянні з іншими варіантами можна розраховувати на безліч плюсів. Сертифіковані теплові насоси для опалення будинку – це кращий вибір з таких причин:

– Можливість ефективно використовувати альтернативні джерела теплової енергії.

– Економічна вигода завдяки інноваційним технологіям.

– Функціональність. Один агрегат може охолоджувати, опалювати і нагрівати воду.

– Комфортність. В автоматичному режимі можна підтримувати комфортні температурні умови на об’єкті з гарантією максимальної стабільності.

– Просте та ефективне управління.

– Екологічна чистота.

– Безпека експлуатації.

– Довговічність.

Монтаж водяних теплих стін для опалення та кондиціонуванняМонтаж водяних теплих стін для опалення та кондиціонування

Купити тепловий насос для опалення будинку

Щоб використовувати тепловий насос для опалення будинку з гарантією якості і довговічності, важливо правильно його підібрати. Купити його найкраще в перевіреній компанії, яка володіє досвідом і знаннями, позитивною репутацією. Ми пропонуємо для цього комфортні умови. Серед основних причин, щоб придбати обладнання у нас, можна відзначити:

– Великий асортимент, в якому точно вдасться знайти кращу модель під конкретні фінансові можливості і потреби.

– Кваліфіковані підказки грамотних менеджерів, що спрощують процес вибору.

– Наявність офіційної гарантії якості.

– Чесна вартість і т. д.

Повітряний тепловий насос для опалення будинку

Це найпростіше рішення в даному сегменті. Він універсальний, може застосовуватися на різних об’єктах, інтегруватися в різні системи теплопостачання. Підійде обладнання для опалення особняка, котеджу, різних будинків незалежно від площі. Сучасні моделі будуть ефективно виконувати свої функції практично в будь-яких умовах, навіть при значній негативній температурі повітря. На тепловий насос для опалення будинку ціни залежать від конкретної моделі, потужності та виду. Наші співробітники допоможуть кожному клієнту знайти збалансоване рішення.

За допомогою повітряного теплового насоса забезпечується економне опалення будинку. У разі необхідності їм також можна охолоджувати. Це екологічно чистий і комфортний метод опалення. Додатковою сферою використання є нагрів води для побутових цілей або для басейну. Не доведеться готувати для установки багато місця, отримувати спеціальні дозволи, що відкриває для установки відмінні можливості.

Монтаж теплих стін – найуніверсальніше рішення опалення і охолодження будинку.

Цей вид розподілу тепла по приміщенню має ті ж самі переваги що і опалення теплими підлогами.

– рівномірний розподіл тепла по приміщенню

– можливість зменшення температури в приміщенні без погіршення комфорту

– підходить для алергіків

– система не видима і не псує інтер’єр приміщення на відміну від радіаторів

– краще відчуття комфорту в порівнянні з іншими видами опалення (радіатори/конвектори).

Окрім того, монтаж теплих стін підходить у випадках коли не має можливості виконати монтаж теплих підлог. Це трапляється тоді коли, наприклад в якості підлогового покриття монтують дерев”яні підлоги. Далеко не всі вони придатні для використання з теплими підлогами, а ті які придатні, зменшують ефективність теплопередачі від теплої підлоги до приміщення.