• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж теплих підлог

Монтаж теплих підлог

Монтаж теплих підлог – найпоширеніша послуга серед наших замовників.

Монтаж водяної теплої підлоги

Система опалення теплими підлогами має ряд переваг над іншими водяними системами опалення такими як опалення радіаторами і конвекторами. Саме тому монтаж теплих підлог – найпоширеніша послуга серед наших замовників.

Рівномірний розподіл температури по приміщенню. В будь-якому куточку вашої кімнати буде однакова температурю. При опаленні радіаторами або конвекторами температура може бути розподілена нерівномірно.

Монтаж теплих підлог

Правильний розподіл температури по висоті приміщення.

Лікарі радять щоб нижня частина тіла було в більш теплій зоні, а верхня частина тіла – в більш холодній. Опалення теплими підлогами якраз максимально підходить цій вимозі. Цього не можна сказати про опалення радіаторами адже з ними ситуація протилежна до бажаної.

Менша конвективна складова, відповідно менша кількість повітряних мас, що переміщуються і несуть в собі пил і інші дрібні частинки. Це робить монтаж теплих підлог більш придатним варіантом опалення для алергіків.

Завдяки більшій складовій випромінювання отримуємо ще дві переваги такого опалення:

  1. Більше відчуття комфорту в порівнянні з опаленням радіаторами/конвекторами.
  2. Це відчуття комфорту може бути досягнуто при дещо нижчій температурі повітря в приміщенні (порівняно з радіаторами/конвекторами). Це дозволяє ще і заощаджувати кошти.

Монтаж теплих підлог

Для теплових насосів будь-яких типів, монтаж теплої підлоги ідеальне рішення.

Як відомо ефективність теплового насосу залежить в тому числі від температури теплоносія. Чим вона нижча – тим вища ефективність, менше споживання електроенергії. Оскільки для роботи системи теплої підлоги необхідна нижча температура теплоносія ніж для роботи радіаторів/конвекторів, тепловий насос буде працювати з більшою ефективністю.

Серед недоліків системи теплих підлог, може бути:

  1. Більша інерційність.
  2. Зменшення висоти приміщення щонайменше на 5 см.
  3. Дещо вища вартість.

Перший пункт може розцінюватися як недолік і як перевага водночас. При першому прогріві, має пройти чимало часу поки в приміщенні стане тепло. Втім при аварії в системі теплопостачання, має пройти багато часу поки будинок почне охолоджуватись.

Щодо пункту 2 і 3, то вони в цілому компенсуються всіма перевагами системи теплих підлог над іншими системами опалення.