• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Обладнання

1. Теплові насоси NIBE. 

Швеція NIBE Industrier найбільша міжнародна компанія, що випускає обладнання для опалення поновлюваними джерелами енергії. NIBE не виробляє обладнання, що використовує обмежені викопні джерела газ, нафта чи вугілля. У NIBE трудяться більше 8000 співробітників. Ділові операції проводяться в Європі, Північній Америці та Азії. До останнього часу в Україні не було серйозного попиту на опалення поновлюваними джерелами. Сьогодні NIBE пропонує українцям найсучаснішу і популярну серед жителів Євросоюзу техніку.

2. Баки Biawar (власність NIBE).

NIBE-BIAWAR – динамічно розвивається. У 2001 році NIBE-BIAWAR запустила сучасну лінію для емалювання ємностей накопичувальних водонагрівачів. В даний час на заводі BIAWAR щорічно виробляється близько 200 000 одиниць продукції, асортимент яких налічує більше 150 моделей побутових і промислових водонагрівачів різних серій. NIBE-BIAWAR приділяє велику увагу якості продукції та показниками її енергоефективності. В асортименті компанії є продукти використовують альтернативну енергію.

3.  Баки Drazice (власність NIBE).

Чехія. Кооперативні заводи Дражице-машинобудівний завод с.р.о. (Druzstevni zavody Drazice-strojirna, sro) – це найбільший в Чехії виробник водонагрівачів. Підприємство добре відомо у всій Європі. Ми експортуємо наші вироби у двадцять країн світу. Водонагрівачі марки Drazice користуються великою популярністю в Чеській Республіці, свідченням чого є провідна позиція компанії на внутрішньому ринку – 50% загального обсягу продажів водонагрівачів.

4. Матеріали для внутрішньої розводки систем опалення – REHAU. Німеччина.

Компанія REHAU є комплексним постачальником обладнання для внутрішніх інженерних систем: опалення, водопостачання, системи безшумної каналізації та ін. Продукція відповідає найвищим вимогам до якості і нормам Німеччини, а часто і перевершує їх, випереджаючи галузеві стандарти на роки вперед. Це гарантує бездоганну якість і безкомпромісну надійність протягом всього терміну експлуатації. 

5. Радіатори, коневектора KERMI. Німеччина.

Вся продукція Kermi заслужила знак якості RAL – один з найбільш перевірених і авторитетних промислових стандартів Європи, а також сертифікована згідно екологічному стандарту DIN EN ISO.