• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Послуги Монтаж конвекторів

Монтаж конвекторів

В багатьох випадках монтаж конвекторів може бути єдиним рішенням для виконання поставленої задачі.

Монтаж конвекторів

Опалювальні прилади передають більшість тепла двома шляхами: конвекцією і випромінюванням. Конвектор, як стає відомо з назви, має більш потужну конвективну складову ніж радіатор.

Якщо коротко, то конвекція це передача тепла масами повітря, які циркулюють по кімнаті. Таким способом приміщення прогрівається досить швидко. Збільшити потужність конвектору можна шляхом збільшення інтенсивності конвекції. Це досягається за рахунок встановлення вентилятору в конвектор. В результаті ми отримуємо прилад відносно невеликих розмірів але досить потужний з точки зору тепловіддачі.

Монтаж конвекторів може бути підлоговий, внутрішньо підлоговий або настінний.

З цих варіантів доволі вигідно виділяється рішення монтажу конвектору в підлогу. При цьому верхня частина конвектору (решітка), знаходиться в рівень з підлогою. Враховуючи що решітки, які закривають конвектор, зазвичай пропонуються в дуже широкому спектрі матеріалів і кольорів, рішення виконати монтаж конвектору в підлогу може бути максимально естетично привабливим і не відволікати від дизайну інтер’єру як це зазвичай відбувається зі звичайними радіаторами.

Як і кожен варіант опалення монтаж конвекторів в підлогу має свої недоліки і обмеження у використанні.

В першу чергу це ціна конвектору. Зазвичай конвектори коштують дорожче ніж більш поширені радіатори.

Необхідність підводити електрику до кожного конвектору. Для роботи вентилятору певна річ потрібно підвести електрику. Для безпеки бажано обирати конвектори з слаботоковим живленням, це додає в систему ще один елемент – трансформатор. Звичайно є конвектори і без вентиляторів, але їх теплова потужність в рази менша, при однакових геометричних розмірах. Сучасні конвектори, особливо преміальних брендів, мають практично безшумні вентилятори, але вночі деякий шум все однак може бути відчутний. Щодо обмежень до застосування варто відзначити що внутрішньо підлогові конвектори мають глибину, як правило не менше 65 мм. Це зобов’язує піднімати рівень підлоги в кімнаті на таку висоту, або перед монтажем конвектору виконувати ніші в підлозі, що не завжди можливо.

В яких випадках монтаж внутрішньо підлогового конвектору ідеальне рішення ?

Зазвичай їх встановлюють вздовж зовнішніх стін з великою площею засклення. Особливо коли вікна йдуть до підлоги. В таких випадках будь-який, не вбудований в підлогу опалювальний прилад, буде псувати вигляд приміщення і затуляти вікно. Іноді можна обійтись теплою підлогою. Але конвекції теплих підлог не завжди буде достатньо для запобіганню випаданню конденсату на великому вікні. Особливо це актуально для таких приміщень як басейни. Для них існують спеціальні конвектори з захистом від вологи. Монтаж таких конвекторів теж відбувається з дотриманням усіх заходів електробезпеки.