Переходимо в режим охолодження тепловим насосом.
Розпочалась друга половина весни, а значить що стрілка термометра буде постійно підійматись. Саме час підготуватись де переходу на літній режим роботи теплового насосу.
Процедура планового ТО практично не відрізняється від процедури яка виконується перед опалювальним сезоном. Фактично це перевірка тиску в усіх системах, візуальна перевірка, чистка фільтрів і тд. Звичайно це можна зробити і пізніше, але краще виконувати будь які роботи тоді коли обладнання вже не працює на нагрів і ще не працює на охолодження.
Автоматична зміна режиму роботи теплового насосу
Сама зміна режиму відбувається в автоматичному режимі і не потребує якихось маніпуляцій з боку користувачів. Але якщо тепловий насос вводився в експлуатацію на початку опалювального сезону, іноді треба відкоригувати цей перехід. Тепловий насос NIBE працює по датчику зовнішнього повітря. Він відслідковує температуру на вулиці і в залежності від неї вираховує температуру носія який подається в систему опалення або охолодження. Враховуючи покази цього датчика тепловий насос здійснює перехід з режиму опалення на режим охолодження і навпаки. Тому все що необхідно зробити, коли тепловий насос ще не увімкнувся в режим охолодження, це обрати температуру навколишнього середовища при якій тепловий насос має перейти в режим охолодження. Якщо ж епловий насос не перейщов в режим охолодження незважаючи на те що температура переходу досягнута, необхідно зменшити час фільтрації переходу. Це час який має пройти перш ніж тепловий насос змінить режим. Ця функція існує для того щоб при швидкій зміні температури тепловий насос не змінював часто режими, адже в цьому часто немає потреби.
Записуйтесь на планове технічне обслуговування Вашого теплового насосу NIBE.