• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog ДНІПРО, ОДНОСІМЕЙНИЙ БУДИНОК ПЛОЩЕЮ 200 М², ГЕОТЕРМАЛЬНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС NIBE F1245-12
Теплонасос в Дніпрі NIBE F1245-12

Опалення та гаряче водопостачання тепловим насосом

ПОСТАВЛЕНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ NIBE F1245-12:

  • опалення будинку;
  • гаряче водопостачання;
  • високий комфорт;
  • енергоефективна система з низькими експлуатаційними витратами.

Власник будинки на початку будівництва зупинив свій вибір на сучасному і енергозберігаючому обладнанні. Це дало можливість повністю створити систему опалення де тепловий насос працює в найбільш енергоефективний режимі. Такий підхід дозволяє спочатку спроектувати зручне розташування комунікацій і устаткування в котельній, що в майбутньому не потребуватиме додаткових робіт і витрат на перенесення деяких елементів.

РІШЕННЯ: Через високий залягання гранітних порід було виконано система з шести свердловин глибиною по 40 метрів кожна. Дані роботи були проведені на етапі зведення фундаменту, що дозволило прокласти комунікації геотермального поля безпосередньо до місця установки теплового насоса.

Після інженерних розрахунків для даного будинку оптимальним вибором став тепловий насос NIBE F1245-12 з вбудованим бойлером гарячої побутової води об’ємом 180 літрів.

Тепловий насос дозволяє отримати 240 літрів гарячої води температурою 40°С, що достатньо для сім’ї з 4-5 мешканців. Особливістю якою володіє тепловий насос NIBE F1245-12 – компактне розташування всіх необхідних елементів системи в одному корпусі.
 

Тепловий насос NIBE F1245 складається з: компресорного блоку; енергоефективних циркуляційних насосів з частотним регулюванням для системи геотермального поля і системи опалення.

 
Автоматичне зниження насосом циркуляції в два рази знижує споживання електроенергії у вісім разів; інтегрованого санітарного + бівалентного + резервного електричного догрівача; вбудованого бойлера нагріву гарячої санітарної води об’ємом 180 літрів з можливістю підключення лінії рециркуляції і програмування роботи рециркуляційного насоса гарячої побутової води; сучасної автоматики з кольоровим графічним дисплеєм і русифікованим меню для зручного і простого керування.
 
Автоматика працює в погодозалежному режимі, що дозволяє швидко реагувати на зміну температури зовнішнього повітря, а також планувати і програмувати періоди зниження температури в приміщенні (наприклад, вдень ​​коли в будинку нікого немає). Встановлений геотермальний тепловий насос NIBE F1245-12 забезпечив найбільш комфортне опалення та нагрівання гарячої побутової води з мінімальними експлуатаційними витратами.
 
Проект виконаний компанією “Теплові насоси” (г. Київ), інженер-проектувальник Олександр Нагорний
Олександр Нагорний
Олександр Нагорний

Add Your Comment

Your email address will not be published.*