• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog ГЕОТЕРМАЛЬНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС NIBE F1245-12
Nibe F1245-12-геотермальний

Київська обл. Васильківський район, с. Крячки.

Встановлений тепловий насос: геотермальний NIBE F1245-12

Новий односімейний будинок площею 220 м кв.

Фактичні дані:

Система опалення – радіатори з температурним графіком 55/45, теплі підлоги з температурним графіком 45/35.Тепловтрати будинку – 17 кВт.

Завдання : встановити геотермальний тепловий насос, який зміг би працювати самостійно до температури на вулиці – 10°C.

Функції теплового насосу: опалення, гаряче водопостачання.

Геотермальний тепловий насос відбирає тепло від землі. В якості первинного контуру було обрано систему з вертикальних свердловини. 4 свердловини по 64 метри. Сумарна глибина – 256 м. Розрахункова температура носія в свердловинах – 0 градусів.

Теплова потужність компресору теплового насосу – 12 кВт. Теплова потужність вбудованого електричного котла – 9 кВт. Вбудований бойлер об’ємом 180 л.

В результаті геотермальний тепловий насос NIBE забезпечує опаленням і ГВП будинок до мінус 10 °C. При більш низькій температурі, тепловий насос продовжує працювати, але автоматично вмикає електричний котел.

Геотермальний тепловий насос, на відміну від повітря/вода може бути єдиним джерелом тепла не маючи резерву. Встановлення теплового насосу меншої потужності і додаткового електричного котла є рекомендацією виробників. Не має доцільності встановлювати більш дороге обладнання з запасом потужності, адже його потенціал буде використовуватись лічені дні на рік.

Роботи по монтажу і пусконалагодженню виконували ТОВ «ТЕПЛОВІ НАСОСИ» www.teplonasos.ua

Add Your Comment

Your email address will not be published.*