• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog ОПАЛЕННЯ, ПАСИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ NIBE F1245-10PC
F1245 PC Козин (пасивне охолодження)

Київ, односімейний будинок площею 150 м², геотермальний тепловий насос (пасивне охолодження)

ЗАВДАННЯ, ЩО БУЛИ ПОСТАВЛЕНІ:

– опалення будинку;

пасивне охолодження будинку;

– гаряче водопостачання;

– високий комфорт;

– енергоефективна система з низькими експлуатаційним витратами.

РІШЕННЯ: Проектування було доручене ТОВ “ТЕПЛОВІ НАСОСИ” (м. Київ). Господар будинку звернувся до інженерної компанії ТОВ “ТЕПЛОВІ НАСОСИ” заздалегідь, коли можливо спроектувати оптимальні для його будинку системи. Інженер-проектувальник Олександр Нагорний надав рішення, у якому геотермальний тепловий насос NIBE F1245-10 PC забезпечить не тільки опалення та гаряче водопостачання, а й охолоджуватиме будинок влітку з мінімальними енерговитратами, та без встановлення додаткового обладнання у вигляді кондиціонерів.

Тепловий насос NIBE F1245-10 PC має вбудовану функцію “пасивне охолодження”

 
Запропонований Олександром геотермальний тепловий насос моделі NIBE F1245-10 PC створений для роботи на опалення, нагрів гарячої води у бойлері об’ємом 180 літрів, та охолодження. Джерелом тепла тепловий насос геотермальний використовуватиме геотермальні свердловини загальною довжиною 200 метрів. Реализована система поверхневого нагріву “теплі підлоги” та “теплі/холодні стіни”. У режимі опалення тепловий насос має найвищу енергоефективність працюючи з низькотемпературними системами – теплими підлогами, стінами або низькотемпературними радіаторами. Тепловий насос забезпечує температуру в будинку 22-24оС навіть у сильний мороз, з температурою теплоносія опалення у підлогах та стінах не вище 38оС.
 

Поверхнева система «теплі/холодні стіни» дозволили використати геотермальні свердловини для охолодження будинку влітку. На глибині геотермальних свердловин температура біля +10оС цілорічно.

 
В холодний період року, або коли тепловий насос гріє гарячу воду, свердловини відбирають тепло від ґрунту, та за допомогою вбудованого компресору тепловий насос віддає тепло будинку. Влітку свердловини відбирають холод з глибини землі, та, без допомоги компресору охолоджують будинок системою “теплі/холодні стіни”. Таке охолодження високо енергоефективно, витрачає мінімум електроенергії. Крім того, при охолодженні стінами відсутні протяги, притаманні кондиціонерам, що сприяють захворюванням.
 
РЕЗУЛЬТАТИ: Встановлений тепловий насос геотермальний NIBE F1245-10 PC забезпечив найбільш комфортне опалення, охолодження будинку, та нагрів гарячої побутової води з мінімальними експлуатаційними витратами.