• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog Опалення тепловим насосом NIBE офісної будівлі площею 650 м2 розташованої на березі Дніпра в місті Каховка
Теплонасос в Чумак

Офісна будівля площею 650 м2, яка розташована на березі Дніпра у місті Каховка, опалюється тепловим насосом NIBE. Т

епловтрати будівлі складають 43 кВт при розрахунковій температурі -18оС вуличного повітря та +22оС всередині будівлі. Для опалення та нагріву гарячої води було вибрано тепловий насос NIBE F1345-40 потужністю 40 кВт. Нагрівання гарячої побутової води відбувається за допомогою ємкісного бойлеру непрямого нагріву об’ємом 365 літрів. Враховуючи близькість розташування Дніпра джерелом тепла для теплового насосу було вибрано поверхневі води.

Джерелом тепла для теплового насосу NIBE, є дві водяні свердловини з погружними насосами.

Між свердловинами та тепловим насосом розмістились два розбірних пластинчастих теплообмінника, що легко обслуговуються у разі необхідності. Вода зі свердловин направляється на пластинчасті теплообмінники для відбору тепла. Охолоджена вода після теплообмінників відкритим способом по лотку зливається у Дніпро.

Тепловий насос NIBE F1345-40 має два компресори.

Автоматика налаштована таким чином, коли вмикається один компресор то автоматично вмикається тільки один погружний насос, а при вмиканні іншого компресора підключається і другий насос. У випадку необхідності обслуговування одного теплообмінника чи погружного насосу у нас завжди залишається другий, що виступає резервним джерелом тепла у випадку технічного обслуговування.  Також передбачає встановлення резервного електричного котла потужністю 18 кВт.

Проект виконано компанією «Теплові насоси».