• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog NIBE SPLIT (AMS 10-12 + HBS 05-12)
NIBE SPLIT AMS

м. Новоград-Волинський, Комплект NIBE SPLIT AMS 10-12 + HBS 05-12 + NIBE SMO 20

Новий будинок з SIP панелей, площею 110 м кв. В якості системи опалення –  водяні теплі підлоги. В якості системи розподілу холоду – фанкойли. Замовнику була запропонована split система NIBE SPLIT AMS 10-12 + HBS 10-12, потужністю 12 кВт. Тепловтрати будинку значно менші але рішення встановити більш потужний тепловий насос було прийняте в зв’язку обмеженим лімітом по електроенергії. В результаті отримано систему в якій тепловий насос видає достатню кількість тепла навіть в сильні морози. Відповідно електричний котел виконує виключно резервну функцію.

При наявності ступіней в електричному котлі, існує можливість їх вмикання в автоматичному режимі від сигналу автоматики NIBE SPLIT. Кількість ступенів, які увімкнуться, залежатиме від потреб в опаленні або ГВП.

Для забезпечення в будинку необхідної кількості гарячої води було запроектовано бойлер ГВП NIBE BA-ST 9030-1FE DC об’ємом 265 літрів. Завдяки збільшеній площі змійовика (3,85 м кв.) 265 літрів води нагріваються з +10 до +50 за 1 годину. З таким бойлером на об’єкті, можна реалізовувати систему “тропічний душ”, адже в парі з NIBE SPLIT він здатний організувати безперервне гаряче водопостачання.

На етапі будівництва була передбачена прокладка фреонової магістралі, кабелів зв’язку і живлення, в гільзі нижче рівня землі для збереження цілісності зовнішніх стін.

Під час роботи в режимі опалення періодично утворюється конденсат, тому під зовнішнім блоком був організований природній дренаж для його відведення. Для запобігання замерзання конденсату, відвід реалізований спеціальним дренажним шлангом з електричним гріючим кабелем. Сам кабель малопотужний і вмикається автоматикою NIBE лише при необхідності, тому споживання електричної енергії практично відсутнє.

Роботи по монтажу і пусконалагодженню виконували ТОВ «ТЕПЛОВІ НАСОСИ» www.teplonasos.ua

Керівник проекту – Нагорний Олександр.

 

Олександр Нагорний
Олександр Нагорний