• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog В крані гарячої води завжди гаряча вода ???
Рециркуляція ГВП

Рециркуляція ГВП

Точки водорозбору (умивальники душі і тд) зазвичай знаходяться на певній відстані від джерела ГВП, будь то бойлер гарячої води, станція “ФРЕШ” чи щось інше. Трубі між ними завжди утеплюють але це не гарантує що в них завжди буде тепла вода. Тому буває ситуація, особливо зранку, коли відкривши кран гарячої води, замість бажаної теплої отримуємо холодну воду. Для запобігання цих незручностей використовують систему рециркуляції. Рішення це аж ніяк не нове і точно не претендує на “ноу хау” але вкрай необхідне на всіх об’єктах. Це додаткова труба і циркуляційний насос які забезпечують циркуляцію води між бойлером і краном гарячої води.

Звичайно це призводить до незначних додаткових витрат, адже фактично відбувається постійний охолодження бойлеру ГВП. Це можна легко нівелювати за допомогою таймеру який керує насосом рециркуляції.

До речі автоматика теплових насосів НІБЕ має вбудовану функцію керування насосом рециркуляції. В меню теплового насосу необхідно виставити інтервалами роботи насосу і насолоджуватись постійною присутністю гарячої води.