• Київ, Столичне Шосе 100, оф. 1-304, ТОВ "ТЕПЛОВІ НАСОСИ"
  • Понеділок-П'ятниця
    9:00 - 18:00
Телефон

(044) 495 55 69

close
Головна Blog ТЕПЛОВИЙ НАСОС В ОФІСІ REHAU
Rehau_NIBE

Головний офіс REHAU, Києво-Святошинський р-н, с. Чабани

https://www.rehau.com/ua-uk

ФАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Будівлі в яких розташований головний офіс REHAU в Україні мали тепловтрати 220 кВт.

Застарілі два газових котла Vaillant потужністю 95 кВт кожен працювали неефективно, споживали багато газу та відповідно коштів. В сильний мороз не забезпечували необхідну температуру.

РІШЕННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ:
Вирішено провести модернізацію системи опалення, включно з заміною старих опалювальних приладів, газових котлів на нові (більш економічні). Виконати термомодернизацію будівель, а також встановити тепловий насос. Термомодернизація будівель знизила тепловтрати з 220 до 120 кВт: утеплення 160 мм даху офісу знизило коефіцієнт тепловіддачі з 0,47 до 0,19 Вт/(м²·К). Облаштування утепленого вентильваного фасаду знизило коефіцієнт тепловіддачі з 0,99 до 0,30 Вт/(м²·К). Утеплення фасаду будівлі Академії REHAU знизило коефіцієнт тепловіддачі з 0,78 до 0,23 Вт/(м²·К). Заміна склопакетів з однокамерних на нові двокамерні виробництва REHAU знизило коефіцієнт тепловіддачі з 1,5 до 0,8 Вт/(м²·К), та покращило теплоізоляцію 6 теплових сонячних колекторів гріють достатньо гарячої побутової води для будівель, включно із складськими приміщеннями, влітку та частково у весняно-осінній період.
 
Оновлення радіаторів із термостатами та автоматикою Danfoss, монтаж панельного опалення та кондиціонування на стелі, заміна старих металевих труб опалення на нові пластикові виробництва REHAU дозволили суттєво покращити комфорт та максимально ефективно використати простір приміщень. Було встановлено два нових конденсаційних газових котли Vaillant кожен потужністю 60 кВт. Керування здійснюється від автоматики ґрунтового геотермального теплового насосу NIBE F1345-60. Встановлено гідравлічний модуль  модуль пасивного+активного охолодження NIBE HPAC45, що призвело до суттєвого зменшення витрат на охолодження.
 
Роботи з модернізації системи опалення виконані ТОВ “Теплові насоси”.